Lütfen Bekleyin...

Ayyıldız İpek Tic. ve San. Ltd. Şti.

 

Türkiye’ de ipek ve ipek halı sektörünün önde gelen şirketlerinden AYYILDIZ İPEK yarım asırlık tecrübe sayesinde özellikle Hereke İpek Halısı konusunda uzmanlaşmış, bu konuda gelişimini sürekli hale getirmeyi başarmıştır.

Dünya standartlarında üretim kalitesini ve yılların verdiği tecrübeyi bir araya getiren AYYILDIZ İPEK, pazarda kendisine haklı bir yer edinmiş olup, tüketici odaklı üretim ve hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

AYYILDIZ İPEK, Avrupalı tüketicilerin haklarının, Türk tüketicisinin de hakkı olduğu bilinciyle satış sonrası hizmet kalitesini de sürekli olarak artırmaktadır. Hereke İpek Halısına özgü desen ve renklerin yanı sıra isteğe bağlı özel desen de üretebilen AYYILDIZ İPEK, kendi tasarımlarıyla da günümüz ipek halı moda trendini belirleyen öncü bir firma olmayı başarmıştır.

1994 yılında Hereke’ de Mustafa AYYILDIZ tarafından kurulan AYYILDIZ İPEK, inançlı ve disiplinli çalışması sonucunda bugün, 600 m2 kapalı alana sahip bükümhanesi ile hem kendisinin hem de diğer halı üreticilerinin ipek ipliği ihtiyacını karşılayan ve sürekli çalışan halı dokuma tezgahları ile kaliteli halı üretimi yapan bir firma haline gelmiştir.

AYYILDIZ İPEK, ipek böceği yetiştiriciliğinden halı dokunmasına kadar bütün işlemleri kendi bünyesinde yaptığı % 100 ipek ve el dokuması olan halıları ile Dünyada aranan bir marka olmuştur, ayrıca firmamız Hereke Halıcılar Derneği kurucu üyelerindendir.